page0(1).jpg

Bouqet na mieru L

45.00 €

To the cart

On the stock. We deliver in 2 days.

Flowers Diana bouqet na mieru je Vami zvolená farebná kombinácia v kytici Vašich prestáv. Balená nadčasovou a sofistikovanou technikou francúzskej školy balenia je kyticka krásne elegantne usporiadaná.
Zvoľte si svoju predstavu do poznámky k objednávke, ako je odtieň, farebnosť alebo druh kvietkov,ktoré by ste si želali. Alebo ešte jednoduchšie nechajte výber na nás, floristov s dlhoročnými skúsenosťami.
Bouqet na mieru je perfektný doplnok k výnimočnej, ba priam luxusnej príležitosti. Každý bouqet na mieru je zväčnený na instatnej fotografii priloženej k Vami nakombinovanej kytici. Ak hľadáte luxusnú, nadčasovú krásu kvetov v najvyššom štandarte, tak Bouqet na mieru je kytica balená v limitovanej edícii je tou pravou voľbou pre Vás.
 
Približné rozmery : D25cm x H25cm
 

Fotografia kytice slúži len ako ilustrácia. Flowers Diana používa iba tie najčerstvejšie živé rezané kvety. Každá kytica je originál a jedinečná. Garancia unikátnosti Vami zvolenej kvetinovej kompozície.
Vyhradzujeme si právo zmeny odtieňu kvetov.
Kytica na fotografii nie je totožná s Vaším výberom kvietkov, slúži len ako inšpirácia pre Vás k výberu vlastného Bouqetu na mieru.