9(1).jpg
img-2207.jpg
img-2205.jpg
img-2669.jpg
img-2667.jpg
whitepresteto-2-1024x1024.jpg
img-2997.jpg

Mini Deluxe box White La Petite

55.00 €

To the cart

On the stock. We deliver in 2 days.

Flowers Diana Mini Deluxe box plný luxusných dlhotrvajúcich ruží. Dlhotrvajúce ruže vyzerajú ako čerstvé rezané ruže, ale ich trvácnosť môže byť viac ako jeden rok. Aké je tajomstvo týchto neodolateľných kvetov? Stabilizácia rastúceho procesu, preto kvety vyzerajú, akoby ste ich odtrhli priamo v záhrade. S minimálnou starostlivosťou si ich krásu môžete vychutnávať aj niekoľko rokov. Balený nadčasovou a sofistikovanou technikou francúzskej školy balenia je Flowers Diana Deluxe box perfektný doplnok ku akejkoľvek príležitosti. Luxusné klobúkové krabice slúžia veľmi komfortne ako domov a výživný podklad pre celkové aranžmá.
 
Približné rozmery : D10cm x H10cm
 
Starostlivosť : 
Ruže udržujte na chladnejšom a suchom mieste mimo dosahu priameho svetla a vlhkosti. Ideálna teplota je 15-20 °C. Zaobchádzajte s ružami veľmi opatrne, nič nekladťe na hlavičky ruží. Na čistenie okvetných lístkov od prachu postačí jemné ofúknutie. V žiadnom prípade nepolievať!

Fotografia boxu slúži len ako ilustrácia. Kvety nikdy nevyberajte z Flowers Diana boxu. Každý box je originál a jedinečný. Garancia unikátnosti Vami zvoleného kvetinového boxu. Každá klobúková krabica má svoje sériové číslo a autogram floristu, ktorý pre Vás kvitnúci box tvoril.