2126s.jpg
2126.jpg
2128.jpg
2294.jpg

Single Deluxe rose Cerise

16.90 €

To the cart

On the stock. We deliver in 2 days.

Flowers Diana Single Deluxe box s luxusnou dlhotrvajúcou ružou je usporiadaný do dokonalej podoby. Dlhotrvajúca ruža vyzerajá ako čerstvá rezaná ruža, ale jej trvácnosť môže byť viac ako jeden rok. Aké je tajomstvo týchto neodolateľných kvetov? Stabilizácia rastúceho procesu, preto kvety vyzerajú, akoby ste ich odtrhli priamo v záhrade. S minimálnou starostlivosťou si ich krásu môžete vychutnávať aj niekoľko rokov. Balený nadčasovou a sofistikovanou technikou francúzskej školy balenia je Flowers Diana Deluxe box perfektný doplnok ku akejkoľvek príležitosti. Luxusné klobúkové krabice slúžia veľmi komfortne ako domov a výživný podklad pre celkové aranžmá.
 
Približné rozmery : D6cm x H12cm
 
Starostlivosť : 
Ružu udržujte na chladnejšom a suchom mieste mimo dosahu priameho svetla a vlhkosti. Ideálna teplota je 15-20 °C. Zaobchádzajte s ružou veľmi opatrne, nič nekladťe na hlavičku ruže. Na čistenie okvetných lístkov od prachu postačí jemné ofúknutie. V žiadnom prípade nepolievať!

Fotografia boxu slúži len ako ilustrácia. Kvety nikdy nevyberajte z Flowers Diana boxu. Každý box je originál a jedinečný. Garancia unikátnosti Vami zvoleného kvetinového boxu. Každá klobúková krabica má svoje sériové číslo a autogram floristu, ktorý pre Vás kvitnúci box tvoril.